Продукція > TDK > FS1406-2500-AL
FS1406-2500-AL
FS1406-2500-AL TDK
fs1406_datasheet.pdf
Виробник: TDK
TDK uPOL™ Embedded DC-DC Converter, Power Module, 2.5V Output Voltage, 6A Output Current, Commercial, 3.3mm x 3.3mm
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 2.5V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 17-SMD Module, Size / Dimension: 0.13" L x 0.13" W x 0.06" H (3.3mm x 3.3mm x 1.5mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Digital, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 16V, Current - Output (Max): 6A, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 2.5V, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції FS1406-2500-AL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FS1406-2500-AL FS1406-2500-AL Виробник : TDK fs1406_datasheet.pdf TDK uPOL™ Embedded DC-DC Converter, Power Module, 2.5V Output Voltage, 6A Output Current, Commercial, 3.3mm x 3.3mm
товару немає в наявності
FS1406-2500-AL FS1406-2500-AL Виробник : TDK Corporation fs1406_datasheet.pdf Description: DC DC CONVERTER 2.5V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 17-SMD Module
Size / Dimension: 0.13" L x 0.13" W x 0.06" H (3.3mm x 3.3mm x 1.5mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module, Digital
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 16V
Current - Output (Max): 6A
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 2.5V
Number of Outputs: 1
FS1406-2500-AL FS1406-2500-AL Виробник : TDK fs1406_datasheet.pdf Switching Voltage Regulators 2.50V uPOL 6A Power Module