Продукція > TDK > FS1406-2640-AS
FS1406-2640-AS
FS1406-2640-AS TDK
tdk-fs1406-datasheet-rev3.4_web.pdf
Виробник: TDK
Module DC-DC 1-OUT 2.64V 6A 17-Pin uPOL T/R
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 160
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 2.64V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Adjustable Output, I2C Interface, Standby Output, Package / Case: 17-SMD Module, Size / Dimension: 0.13" L x 0.13" W x 0.06" H (3.3mm x 3.3mm x 1.5mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Digital, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 16V, Current - Output (Max): 6A, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 2.64V, Control Features: Enable, Active Low, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FS1406-2640-AS FS1406-2640-AS Виробник : TDK tdk-fs1406-datasheet-rev3.4_web.pdf Module DC-DC 1-OUT 2.64V 6A 17-Pin uPOL T/R
на замовлення 250 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
FS1406-2640-AS FS1406-2640-AS Виробник : TDK fs1406_datasheet.pdf DC/DC Converters - SMD 2.64V uPOL 6A Power Module
на замовлення 239 шт:
товару немає в наявності
FS1406-2640-AS FS1406-2640-AS Виробник : TDK Corporation fs1406_datasheet.pdf Description: DC DC CONVERTER 2.64V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Adjustable Output, I2C Interface, Standby Output
Package / Case: 17-SMD Module
Size / Dimension: 0.13" L x 0.13" W x 0.06" H (3.3mm x 3.3mm x 1.5mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module, Digital
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 16V
Current - Output (Max): 6A
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 2.64V