Продукція > TDK > FS1606-1200-AL
FS1606-1200-AL
FS1606-1200-AL TDK
fs1606datasheet.pdf
Виробник: TDK
Module DC-DC 1-OUT 1.2V 6A 17-Pin LGA
на замовлення 522 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK MPOL POWER MODULE, 1.20V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Adjustable Output, Heat Sink, Package / Case: 17-SMD Module, Size / Dimension: 0.13" L x 0.13" W x 0.05" H (3.3mm x 3.3mm x 1.4mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 16V, Current - Output (Max): 6A, Voltage - Input (Min): 4.2V, Voltage - Output 1: 1.2V, Power (Watts): 7.2 W, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FS1606-1200-AL FS1606-1200-AL Виробник : TDK fs1606datasheet.pdf Module DC-DC 1-OUT 1.2V 6A 17-Pin LGA
на замовлення 522 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
FS1606-1200-AL FS1606-1200-AL Виробник : TDK fs1606_datasheet.pdf DC/DC Converters - SMD TDK mPOL Power Module, 1.20V
FS1606-1200-AL FS1606-1200-AL Виробник : TDK Corporation fs1606_datasheet.pdf Description: TDK MPOL POWER MODULE, 1.20V
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Adjustable Output, Heat Sink
Package / Case: 17-SMD Module
Size / Dimension: 0.13" L x 0.13" W x 0.05" H (3.3mm x 3.3mm x 1.4mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 16V
Current - Output (Max): 6A
Voltage - Input (Min): 4.2V
Voltage - Output 1: 1.2V
Power (Watts): 7.2 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 17-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 16V
Current - Output (Max): 6A
Voltage - Input (Min): 4.2V
Voltage - Output 1: 1.2V
Power (Watts): 7.2 W