Продукція > RENESAS > FS70KM-06#B00
FS70KM-06#B00 Renesas
Виробник: Renesas
Trans MOSFET N-CH 60V 70A 3-Pin(3+Tab) TO-220FN
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 68
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FS70KM-06#B00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FS70KM-06#B00 Виробник : Renesas Electronics America Inc Description: 70A, 100V, N-CHANNEL MOSFET