FSB56M0434JJC
FSB56M0434JJC KYOCERA AVX Components
263fsb.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.43uF 1600V PP 5% (32.5 X 22 X 37mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 85°C
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FSB56M0434JJC FSB56M0434JJC Виробник : KYOCERA AVX Components 263fsb.pdf Cap Film 0.43uF 1600V PP 5% (32.5 X 22 X 37mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 85°C
на замовлення 40 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2