Продукція > FSL > FSLM2520-3R9J=P2
FSLM2520-3R9J=P2
LLM2520,%20(FSLM2520).pdf llm2520.pdf
Виробник:
на замовлення 24880 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.9UH 185MA 1.7 OHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FSLM2520-3R9J=P2 Виробник : Toko America Inc LLM2520,%20(FSLM2520).pdf Description: FIXED IND 3.9UH 185MA 1.7 OHM
товару немає в наявності
FSLM2520-3R9J=P2 Виробник : Toko America Inc llm2520.pdf Description: FIXED IND 3.9UH 185MA 1.7 OHM