Продукція > FSL > FSLU2520-101JP2
FSLU2520-101JP2
FSLU2520.pdf
Виробник:
на замовлення 1450 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FSLU2520-101JP2
Description: FIXED IND 100UH 60MA 19 OHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FSLU2520-101JP2 FSLU2520-101JP2 Виробник : Toko America Inc FSLU2520.pdf Description: FIXED IND 100UH 60MA 19 OHM SMD
товару немає в наявності