FSLU2520-1R5JP2
FSLU2520-1R5JP2 Toko America Inc
FSLU2520.pdf
Виробник: Toko America Inc
Description: FIXED IND 1.5UH 230MA 1.1 OHM
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FSLU2520-1R5JP2 FSLU2520-1R5JP2 Виробник : Toko America Inc FSLU2520.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 230MA 1.1 OHM