Продукція > FSL > FSLU2520-2R7J=P2
FSLU2520-2R7J=P2
Виробник:
на замовлення 3972 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7UH 200MA 1.4 OHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FSLU2520-2R7JP2 FSLU2520-2R7JP2 Виробник : Toko America Inc FSLU2520.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 200MA 1.4 OHM
товару немає в наявності