FSLU2520-3R9JP2
FSLU2520-3R9JP2 Toko America Inc
FSLU2520.pdf
Виробник: Toko America Inc
Description: FIXED IND 3.9UH 185MA 1.8 OHM
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FSLU2520-3R9JP2 FSLU2520-3R9JP2 Виробник : Toko America Inc FSLU2520.pdf Description: FIXED IND 3.9UH 185MA 1.8 OHM