FSLU2520-6R8JP2
FSLU2520-6R8JP2 Toko America Inc
FSLU2520.pdf
Виробник: Toko America Inc
Description: FIXED IND 6.8UH 165MA 2.7 OHM
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FSLU2520-6R8JP2 FSLU2520-6R8JP2 Виробник : Toko America Inc FSLU2520.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 165MA 2.7 OHM