FSP-22A-13 TE Connectivity AMP Connectors
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1474339&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: CABLE FLXSTRP 13POS 2.54MM 2"
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC / FPC Jumper Cables 2" 13 CONDUCTOR .100 Polyester.
Інші пропозиції FSP-22A-13
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FSP-22A-13 FSP-22A-13 Виробник : TE Connectivity / AMP NG_CD_1474339_H1-740569.pdf FFC / FPC Jumper Cables 2" 13 CONDUCTOR .100 Polyester