FSRB100060RTB00B
FSRB100060RTB00B Murata Electronics
EYFH1004-1149932.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Toroids / Ferrite Rings 316ohm @100MHz Ring Core
на замовлення 1597 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE 316 OHM SOLID 6MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Material: RT, Length: 0.236" (6.00mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 316Ohm @ 100MHz, Inner Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Outer Dimension: 0.394" Dia (10.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FSRB100060RTB00B Виробник : Murata Electronics Description: FERRITE CORE 316 OHM SOLID 6MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging
Material: RT
Length: 0.236" (6.00mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 316Ohm @ 100MHz
Inner Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Outer Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)