FSRB100080RTB00B Murata Electronics
EYFH1004.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FERRITE CORE 388 OHM SOLID 6MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging
Material: RT
Length: 0.315" (8.00mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 388Ohm @ 100MHz
Inner Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Outer Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE 388 OHM SOLID 6MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Material: RT, Length: 0.315" (8.00mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 388Ohm @ 100MHz, Inner Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Outer Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції FSRB100080RTB00B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FSRB100080RTB00B FSRB100080RTB00B Виробник : Murata Electronics EYFH1004-1149932.pdf Ferrite Toroids / Ferrite Rings 388ohm @100MHz Ring Core