FSRB100100RTB00B
FSRB100100RTB00B Murata Electronics
EYFH1004-1149932.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Toroids / Ferrite Rings 475ohm @100MHz Ring Core
на замовлення 5560 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FSRB100100RTB00B FSRB100100RTB00B Виробник : Murata Electronics EYFH1004.pdf Description: FERRITE CORE 475 OHM SOLID 6MM