FSRC080090RTB00B
FSRC080090RTB00B Murata Electronics
EYFH1004-1149932.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Cable Cores 51ohm @100MHz for Flat Cable
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE 51 OHM SOLID, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Material: RT, Length: 0.354" (9.00mm), Type: Flat, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 51Ohm @ 100MHz, Inner Dimension: 0.236" W x 0.028" H (6.00mm x 0.70mm), Outer Dimension: 0.315" W x 0.106" H (8.00mm x 2.70mm), Part Status: Obsolete.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FSRC080090RTB00B Виробник : Murata Electronics EYFJ1005.pdf Description: FERRITE CORE 51 OHM SOLID
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging
Material: RT
Length: 0.354" (9.00mm)
Type: Flat
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 51Ohm @ 100MHz
Inner Dimension: 0.236" W x 0.028" H (6.00mm x 0.70mm)
Outer Dimension: 0.315" W x 0.106" H (8.00mm x 2.70mm)