FSRH070080RN000B
FSRH070080RN000B Murata Electronics
EYFH1004-1149932.pdf
Виробник: Murata Electronics
Ferrite Cable Cores 59ohm @100MHz Beads Core
на замовлення 2944 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE 59 OHM SOLID 4MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Free Hanging, Material: RN, Length: 0.315" (8.00mm), Type: Round, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 59Ohm @ 100MHz, Inner Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Outer Dimension: 0.276" Dia (7.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FSRH070080RN000B Виробник : Murata Electronics Description: FERRITE CORE 59 OHM SOLID 4MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Free Hanging
Material: RN
Length: 0.315" (8.00mm)
Type: Round
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 59Ohm @ 100MHz
Inner Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Outer Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)