FST100100
FST100100 GeneSiC Semiconductor
fst100100.pdf
Виробник: GeneSiC Semiconductor
Description: DIODE MOD SCHOTTKY 100V TO-249AB
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-249AB
Mounting Type: Chassis Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 100A
Supplier Device Package: TO-249AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 840 mV @ 100 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 mA @ 20 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE MOD SCHOTTKY 100V TO-249AB, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-249AB, Mounting Type: Chassis Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 100A, Supplier Device Package: TO-249AB, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 840 mV @ 100 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 mA @ 20 V.
Інші пропозиції FST100100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FST100100 FST100100 Виробник : GeneSiC Semiconductor fst100100.pdf Diode Modules 100V - 100A Schottky Rectifier