FST100150
FST100150 GeneSiC Semiconductor
fst100150.pdf
Виробник: GeneSiC Semiconductor
Description: DIODE MOD SCHOT 150V 50A TO249AB
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-249AB
Mounting Type: Chassis Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 50A
Supplier Device Package: TO-249AB
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 155°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 880 mV @ 50 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 mA @ 150 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE MOD SCHOT 150V 50A TO249AB, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-249AB, Mounting Type: Chassis Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 50A, Supplier Device Package: TO-249AB, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 155°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 880 mV @ 50 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 mA @ 150 V.
Інші пропозиції FST100150
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FST100150 FST100150 Виробник : GeneSiC Semiconductor fst100150.pdf Diode Modules 150V 100A Standard