FST100200
FST100200 GeneSiC Semiconductor
fst100150_thru_fst100200.pdf
Виробник: GeneSiC Semiconductor
Description: DIODE SCHOTTKY 200V 50A TO249AB
Написати відгук
Інші пропозиції FST100200
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FST100200 FST100200 Виробник : GeneSiC Semiconductor fst100200.pdf Diode Modules 200V 100A Standard