FST120150
FST120150 GeneSiC Semiconductor
fst120150.pdf
Виробник: GeneSiC Semiconductor
Description: DIODE SCHOTTKY 150V 60A TO249AB
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Discrete Semiconductor Modules 150V 120A Standard.
Інші пропозиції FST120150
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FST120150 FST120150 Виробник : GeneSiC Semiconductor fst120150-2450666.pdf Discrete Semiconductor Modules 150V 120A Standard