FST120200
FST120200 GeneSiC Semiconductor
fst120150_thru_fst120200.pdf
Виробник: GeneSiC Semiconductor
Description: DIODE SCHOTTKY 200V 60A TO249AB
Написати відгук
Discrete Semiconductor Modules 200V 120A Standard.
Інші пропозиції FST120200
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FST120200 FST120200 Виробник : GeneSiC Semiconductor fst120200-2450830.pdf Discrete Semiconductor Modules 200V 120A Standard