FST160150
FST160150 GeneSiC Semiconductor
fst160150_thru_fst160200.pdf
Виробник: GeneSiC Semiconductor
Description: DIODE SCHOTTKY 150V 80A TO249AB
Написати відгук
Discrete Semiconductor Modules 150V 160A Standard.
Інші пропозиції FST160150
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FST160150 FST160150 Виробник : GeneSiC Semiconductor fst160150-2450940.pdf Discrete Semiconductor Modules 150V 160A Standard