FST160200
FST160200 GeneSiC Semiconductor
fst160150.pdf
Виробник: GeneSiC Semiconductor
Description: DIODE SCHOTTKY 200V 80A TO249AB
Написати відгук
Discrete Semiconductor Modules 200V 160A Standard.
Інші пропозиції FST160200
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FST160200 FST160200 Виробник : GeneSiC Semiconductor fst160200-2451041.pdf Discrete Semiconductor Modules 200V 160A Standard