FST16020L
FST16020L GeneSiC Semiconductor
Виробник: GeneSiC Semiconductor
Description: DIODE SCHOTTKY 20V 80A TO249AB
Написати відгук
Schottky Diodes & Rectifiers 20V 160A Standard.
Інші пропозиції FST16020L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FST16020L FST16020L Виробник : GeneSiC Semiconductor fst16020l-541813.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 20V 160A Standard