FST16030L
FST16030L GeneSiC Semiconductor
fst16030l-541776.pdf
Виробник: GeneSiC Semiconductor
Schottky Diodes & Rectifiers 30V 160A Standard
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FST16030L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FST16030L FST16030L Виробник : GeneSiC Semiconductor fst16030l.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 30V 80A TO249AB