FST16035L
FST16035L GeneSiC Semiconductor
fst16035l.pdf
Виробник: GeneSiC Semiconductor
Description: DIODE SCHOTTKY 35V 80A TO249AB
Написати відгук
Schottky Diodes & Rectifiers 35V 160A Standard.
Інші пропозиції FST16035L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FST16035L FST16035L Виробник : GeneSiC Semiconductor fst16035l-541785.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 35V 160A Standard