FST16040L
FST16040L GeneSiC Semiconductor
fst16040l.pdf
Виробник: GeneSiC Semiconductor
Description: DIODE SCHOTTKY 40V 80A TO249AB
Написати відгук
Schottky Diodes & Rectifiers 40V 160A Standard.
Інші пропозиції FST16040L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FST16040L FST16040L Виробник : GeneSiC Semiconductor fst16040l-541991.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 40V 160A Standard