FST16045L
FST16045L GeneSiC Semiconductor
fst16045l.pdf
Виробник: GeneSiC Semiconductor
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 80A TO249AB
Написати відгук
Schottky Diodes & Rectifiers 45V 160A Standard.
Інші пропозиції FST16045L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FST16045L FST16045L Виробник : GeneSiC Semiconductor fst16045l-541796.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 45V 160A Standard