FT63EH503
FT63EH503 Copal Electronics Inc.
ft-63.pdf
Виробник: Copal Electronics Inc.
Description: TRIMMER 50K OHM 0.5W TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - Through Hole 50 KW 6mm comm. single turn side adjust.
Інші пропозиції FT63EH503
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FT-63EH503 Виробник : Nidec Components Trimmer Resistors - Through Hole 50 KW 6mm comm. single turn side adjust