FT-63ES-103 COPAL ELECTRONICS INC
Виробник: COPAL ELECTRONICS INC
Single turn cermet trimmer; 10kR; effective electrical travel: 220°; THT; 7x8,2x5,8mm; power: 0.5W; tolerance: ±10%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C FT-63ES-103 NIDEC Copal Trimmer PO FT-63ES-103
кількість в упаковці: 25 шт
на замовлення 100 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Single turn cermet trimmer; 10kR; effective electrical travel: 220°; THT; 7x8,2x5,8mm; power: 0.5W; tolerance: ±10%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C FT-63ES-103 NIDEC Copal Trimmer PO FT-63ES-103, кількість в упаковці: 25 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FT-63ES103 Виробник : Nidec Components ft_63-1842774.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 10 KW 6mm sq. single turn side adj.
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
FT63ES103 FT63ES103 Виробник : Copal Electronics Inc. ft-63.pdf Description: TRIMMER 10K OHM 0.5W TH