FT10302N0050JBK
FT10302N0050JBK KYOCERA AVX Components
resistive_prod_ft.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Res Thin Film 50 Ohm 5% 20W ±150ppm/°C Flange Mount
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES THIN FILM, Packaging: Tray, Mounting Type: Flange Mount, Function: Termination, Frequency: 0Hz ~ 18GHz, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FT10302N0050JBK Виробник : ATC AVX-FT-Style.pdf FLANGE MOUNT TERMINATION 50 Ohm, 20w Група товару: Радіочастотні/НВЧ компоненти та вироби Од. вим: шт
товару немає в наявності
FT10302N0050JBK FT10302N0050JBK Виробник : KYOCERA AVX AVX-FT-Style.pdf Description: RES THIN FILM
Packaging: Tray
Mounting Type: Flange Mount
Function: Termination
Frequency: 0Hz ~ 18GHz
Part Status: Active
FT10302N0050JBK FT10302N0050JBK Виробник : KYOCERA AVX AVX-FT-Style.pdf High Frequency/RF Resistors 50 Ohm 5% 0302 0Hz - 18GHz