FT10870N0050J01
FT10870N0050J01 KYOCERA AVX Components
resistive_prod_ft.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Res Thin Film 50 Ohm 5% 150W ±150ppm/°C Flange Mount
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FLANGE MOUNT TERMINATION 50 Ohm, 150w Група товару: Радіочастотні/НВЧ компоненти та вироби Од. вим: шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FT10870N0050J01 Виробник : ATC FLANGE MOUNT TERMINATION 50 Ohm, 150w Група товару: Радіочастотні/НВЧ компоненти та вироби Од. вим: шт