FT2000AB
FT2000AB Diotec Semiconductor AG
ft2000a.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor AG
Description: Diode, Fast, TO-220AC, 100V, 20A
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-2
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 200 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 20A
Supplier Device Package: TO-220AC
Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 960 mV @ 20 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 100 V
на замовлення 115000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: Diode, Fast, TO-220AC, 100V, 20A, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-2, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 200 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 20A, Supplier Device Package: TO-220AC, Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 960 mV @ 20 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FT2000AB FT2000AB Виробник : Diotec Semiconductor ft2000a.pdf Description: DIODE GEN PURP 100V 20A TO220AC
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-2
Mounting Type: Through Hole
Technology: Standard
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
FT2000AB FT2000AB Виробник : Diotec Semiconductor ft2000a.pdf Diode Switching 100V 20A 2-Pin(2+Tab) TO-220AC Tube
товару немає в наявності
FT2000AB Виробник : Diotec Semiconductor ft2000a.pdf Description: IC
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
FT2000AB FT2000AB Виробник : Diotec Semiconductor ft2000a.pdf Rectifiers Diode, Fast, TO-220AC, 100V, 20A, 150C