FT-63ES-103 COPAL ELECTRONICS INC
Виробник: COPAL ELECTRONICS INC
Single turn cermet trimmer; 10kR; effective electrical travel: 220°; THT; 7x8,2x5,8mm; power: 0.5W; tolerance: ±10%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C FT-63ES-103 NIDEC Copal Trimmer PO FT-63ES-103
кількість в упаковці: 25 шт
на замовлення 100 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Написати відгук
Single turn cermet trimmer; 10kR; effective electrical travel: 220°; THT; 7x8,2x5,8mm; power: 0.5W; tolerance: ±10%; 100ppm/°C; operating temperature: -55?125°C FT-63ES-103 NIDEC Copal Trimmer PO FT-63ES-103, кількість в упаковці: 25 шт.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FT-63ES103 | Виробник : Nidec Components |
Trimmer Resistors - Through Hole 10 KW 6mm sq. single turn side adj. |
на замовлення 14 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
Description: TRIMMER 10K OHM 0.5W TH |