FT900HA1220BK
FT900HA1220BK Hammond Manufacturing
ft
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: FAN TRAY ASSEMBLY W/9 FANS
Packaging: Box
Size / Dimension: 18.58" L x 17.01" W x 1.75" H (471.9mm x 432.1mm x 44.4mm)
Voltage - Input: 220VAC
Type: Fan Tray
Specifications: Fan Tray, AC, 9 Fans, 900 CFM
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN TRAY ASSEMBLY W/9 FANS, Packaging: Box, Size / Dimension: 18.58" L x 17.01" W x 1.75" H (471.9mm x 432.1mm x 44.4mm), Voltage - Input: 220VAC, Type: Fan Tray, Specifications: Fan Tray, AC, 9 Fans, 900 CFM.
Інші пропозиції FT900HA1220BK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FT900HA1220BK FT900HA1220BK Виробник : Hammond Manufacturing ft.pdf AC Fans Fan Tray - 9 Fan w/Switch 220VAC 18.5