FT9CVDPH10.0-T1
FT9CVDPH10.0-T1 Fox Electronics
FT9CV.pdf?utm_source=foxonline.com&utm_medium=301
Виробник: Fox Electronics
Description: XTAL OSC VCTCXO 10.0000MHZ SNWV
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.449" L x 0.378" W (11.40mm x 9.60mm)
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -30°C ~ 75°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 3V
Current - Supply (Max): 2mA
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 458 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCTCXO 10.0000MHZ SNWV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.449" L x 0.378" W (11.40mm x 9.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -30°C ~ 75°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 3V, Current - Supply (Max): 2mA, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FT9CVDPH10.0-T1 FT9CVDPH10.0-T1 Виробник : Fox Electronics FT9CV.pdf?utm_source=foxonline.com&utm_medium=301 Description: XTAL OSC VCTCXO 10.0000MHZ SNWV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: VCTCXO
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 3V
Current - Supply (Max): 2mA
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
FT9CVDPH10.0-T1 FT9CVDPH10.0-T1 Виробник : Fox / Abracon fox801lf-2145216.pdf TCXO Oscillators SMD VC-TCXO, 10 MHz, Stability 2.5 ppm, Pullability +-5ppm min, -30 To +75 C, 3Volts+-5%, Clipped Sine, 11.4 x 9.6 mm