Продукція > VISHAY / DALE > FVT02506E100R0JE
FVT02506E100R0JE
FVT02506E100R0JE Vishay / Dale
fvt.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 25watt 100ohm 5%
на замовлення 210 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 100 OHM 5% 25W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 25W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±260ppm/°C, Size / Dimension: 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 350°C, Mounting Feature: Brackets (not included), Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated, Part Status: Active, Resistance: 100 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FVT02506E100R0JE FVT02506E100R0JE Виробник : Vishay Huntington Electric Inc. fvt.pdf Description: RES CHAS MNT 100 OHM 5% 25W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 25W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±260ppm/°C
Size / Dimension: 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 350°C
Mounting Feature: Brackets (not included)
Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated
Part Status: Active
Resistance: 100 Ohms