FVXO-HC53BR-98.304
FVXO-HC53BR-98.304 Renesas Electronics Corporation
xu-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet?language=en&r=123686
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ HCMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 47mA
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Absolute Pull Range (APR): ±50ppm
Frequency: 98.304 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ HCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 47mA, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Absolute Pull Range (APR): ±50ppm, Frequency: 98.304 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FVXO-HC53BR-98.304 FVXO-HC53BR-98.304 Виробник : Renesas Electronics Corporation xu-family-low-phase-noise-quartz-based-pll-oscillators-datasheet?language=en&r=123686 Description: XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ HCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 47mA
Frequency: 98.304 MHz