Продукція > SAMTEC INC. > FW-06-05-G-D-488-086-A
FW-06-05-G-D-488-086-A Samtec Inc.
Виробник: Samtec Inc.
Description: FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Row Spacing: 0.050" (1.27mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Number of Positions: 12
Length - Overall Pin: 0.574" (14.580mm)
Length - Post (Mating): 0.086" (2.184mm)
Length - Stack Height: 0.488" (12.395mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FLEXIBLE MICRO BOARD STACKING HE, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.050" (1.27mm), Row Spacing: 0.050" (1.27mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 10.0µin (0.25µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Number of Positions: 12, Length - Overall Pin: 0.574" (14.580mm), Length - Post (Mating): 0.086" (2.184mm), Length - Stack Height: 0.488" (12.395mm).