FW30A6R80JA Bourns Inc.
FW.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: RES 6.8 OHM 3W 5% AXIAL
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 6.8ohm 3WATT 5% AXIAL.
Інші пропозиції FW30A6R80JA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FW30A6R80JA FW30A6R80JA Виробник : Bourns fw.pdf Fusible Power Resistors
товару немає в наявності
FW30A6R80JA FW30A6R80JA Виробник : Bourns fw-777661.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 6.8ohm 3WATT 5% AXIAL