FWA-50A21F Bussmann / Eaton
BUS_Ele_Ferrule_FWA_150V_5_60A-347393.pdf
Виробник: Bussmann / Eaton
Specialty Fuses 150V 50Arms Semiconductor
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE CARTRIDGE 50A 150VAC/VDC.
Інші пропозиції FWA-50A21F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FWA-50A21F FWA-50A21F Виробник : Eaton Bussmann BUS_Ele_Ferrule_FWA_150V_5_60A.pdf Description: FUSE CARTRIDGE 50A 150VAC/VDC