FWH-10A14F EATON ELECTRIC
BUS_Ele_Ferrule_FWH_500V_1_30A.pdf
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Unclassified
Description: FWH-10A14F
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Unclassified, Description: FWH-10A14F.
Інші пропозиції FWH-10A14F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FWH-10A14F FWH-10A14F Виробник : Eaton Bussmann BUS_Ele_Ferrule_FWH_500V_1_30A.pdf Description: FUSE CARTRIDGE 10A 500VAC/VDC
товару немає в наявності
FWH-10A14F FWH-10A14F Виробник : Bussmann / Eaton cooid00038-198.pdf Specialty Fuses 500VAC 10A High Speed Fuse