FWH-1200A
FWH-1200A Eaton Bussmann
Bus_Ele_DS_720007_FWH-%2835-1600%29A.pdf
Виробник: Eaton Bussmann
Description: FUSE CARTRIDGE 1.2KA CYLINDRICAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FWH-1200A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FWH-1200A FWH-1200A Виробник : Bussmann / Eaton cooid00028_97-2263929.pdf Specialty Fuses 500VAC 1200A High Speed Fuse