FWK-10A20F
FWK-10A20F Eaton Bussmann
a4d78926-8b73-419c-9a80-17f23971bb9b.pdf
Виробник: Eaton Bussmann
Description: FUSE CARTRIDGE 10A 750VAC/VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FWK-10A20F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FWK-10A20F FWK-10A20F Виробник : Bussmann / Eaton BUS_Ele_Ferrule_FWK_750V_5_60A-1307752.pdf Specialty Fuses 10A 750V TRACTION