FWK-20A20F
FWK-20A20F Bussmann / Eaton
BUS_Ele_Ferrule_FWK_750V_5_60A-1307752.pdf
Виробник: Bussmann / Eaton
Specialty Fuses 20A 750V TRAC FUSE
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE CARTRIDGE 20A 750VAC/VDC.
Інші пропозиції FWK-20A20F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FWK-20A20F FWK-20A20F Виробник : Eaton Bussmann a4d78926-8b73-419c-9a80-17f23971bb9b.pdf Description: FUSE CARTRIDGE 20A 750VAC/VDC