FWL-25A20FI
FWL-25A20FI Eaton Bussmann
BUS_Ele_Ferrule_FWS_FWL_1000Vdc_2_3A.pdf
Виробник: Eaton Bussmann
Description: FUSE CARTRIDGE 25A 1.2KVAC/1KVDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FWL-25A20FI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FWL-25A20FI FWL-25A20FI Виробник : Bussmann / Eaton BUS_Ele_Ferrule_FWK_750V_5_60A-1307752.pdf Specialty Fuses 25A TRAC FUSE W/IND