FWL-30A20FI
FWL-30A20FI Eaton Bussmann
BUS_Ele_Ferrule_FWS_FWL_1000Vdc_2_3A.pdf
Виробник: Eaton Bussmann
Description: FUSE CARTRIDGE 30A 1.2KVAC/1KVDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FWL-30A20FI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FWL-30A20FI FWL-30A20FI Виробник : Bussmann / Eaton BUS_Ele_Ferrule_FWK_750V_5_60A-1307752.pdf Specialty Fuses 30A TRAC FUSE W/IND