FX10A-144S-SV
FX10A-144S-SV Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT 144POS SMD GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Guide, Solder Retention
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 144
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.126" (3.20mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 4mm, 5mm
Number of Rows: 2
на замовлення 878 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RCPT 144POS SMD GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Solder Retention, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 144, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.126" (3.20mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 4mm, 5mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX10A-144S-SV FX10A-144S-SV Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0570-0002-8-71&productname=FX10A-100P%2f10-SV(71)&series=FX10&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D31650_en Description: CONN RCPT 144POS SMD GOLD
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 144
Pitch: 0.020" (0.50mm)