FX10B-120S-SV
FX10B-120S-SV HIROSE(HRS)
Виробник: HIROSE(HRS)
Description: HIROSE(HRS) - FX10B-120S-SV - Mezzanine-Steckverbinder, mit Erdungsplatte, Buchse, 0.5 mm, 2 Reihe(n), 120 Kontakt(e)
tariffCode: 85366930
Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte
hazardous: false
Kontaktmaterial: Phosphorbronze
Steckverbindermontage: Oberflächenmontage
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 120
euEccn: NLR
Produktpalette: FunctionMax FX10
productTraceability: No
Anzahl der Reihen: 2
Mezzanine-Steckverbinder: Buchse
Rastermaß: 0.5
SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIROSE(HRS) - FX10B-120S-SV - Mezzanine-Steckverbinder, mit Erdungsplatte, Buchse, 0.5 mm, 2 Reihe(n), 120 Kontakt(e), tariffCode: 85366930, Kontaktüberzug: Vergoldete Kontakte, hazardous: false, Kontaktmaterial: Phosphorbronze, Steckverbindermontage: Oberflächenmontage, usEccn: EAR99, Anzahl der Kontakte: 120, euEccn: NLR, Produktpalette: FunctionMax FX10, productTraceability: No, Anzahl der Reihen: 2, Mezzanine-Steckverbinder: Buchse, Rastermaß: 0.5, SVHC: No SVHC (15-Jan-2019).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FX10B-120S-SV FX10B-120S-SV Виробник : Hirose Connector FX10_Catalog_D31650_en-2585888.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors REC 120POS W/O POST SMT
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FX10B-120S-SV FX10B-120S-SV Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0570-0002-8-71&productname=FX10A-100P%2f10-SV(71)&series=FX10&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D31650_en Description: CONN RCPT 120POS SMD GOLD
Features: Solder Retention
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 120
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.126" (3.20mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 4mm, 5mm